Beseda: Zdravá žena

ořez pro web

CO SE DOZVÍTE NA TÉTO BESEDĚ?

Ponoříme se do ženské cykličnosti, kterou dnes už moc neposloucháme a mnohdy i kvůli tomu vznikají potíže, jako je bolestivá menstruace, premenstruační syndrom, nepravidelná menstruace, oslabená plodnost ženy. Vysvětlíme si to vše z hlediska hormonálních hladin i z pohledu střídání čtyř ženských archetypů. Proč se během měsíce střídají mé nálady, proč mám někdy spoustu energie a jsem velmi společenská a jindy zase toužím po klidu a samotě? Zazní konkrétní tipy jak začít tyto signály těla poslouchat i jaké přírodní léky nám mohou s těmito obtížemi pomoci.

Opět si budeme povídat o zdraví a léčení z pohledu kritického k mýtům a extrémům současné medicíny i léčitelství. Budeme společně hledat cestu ke zdraví, která je šetrná, účinná a respektující naši individualitu. Cestu, která nechce jen odstraňovat příznaky, ale hledá a odstraňuje příčiny našich problémů.

Na již proběhlých besedách jsme si hodně povídaly o zdraví našich dětí i rodin. Tentokrát to, milé ženy, bude o nás. O naší vnitřní síle, která vychází z našeho zdravého těla. A o tom, kde hledat pomoc, když naše ženské zdraví někde vázne. Odpovíme si na mnoho dalších otázek:

Jakými šetrnými prostředky si můžu ulevit od menstruačních bolestí?

Jak léčit časté potíže s mikroflórou a vaginální záněty, aby se nevracely? Jak obnovit zdravé poševní prostředí? Jak na ně opět šetrně a přesto účinně?

Stejně tak někoho trápí vracející se urologické infekce, i zde mohou být dobrými pomocníky přírodní registrované léky. Které to jsou?

Jak mohu podpořit svou plodnost?  Jak porozumět jedinečnosti mé plodnosti a vědomě s ní pracovat?

Popovídáme si také o současných možnostech antikoncepce. Řekneme si mýty a fakta o hormonální antikoncepci a podíváme se zblízka na všechny další metody kontrolování plodnosti z pohledu šetrnosti a spolehlivosti.

A na závěr si řekneme i něco málo o menopauze. Jak poznám, že přichází a jak si ulevím od nepříjemností, které ji mohou provázet?

To vše včetně prostoru pro Vaše dotazy s možností konzultace s lékárnicí maminkou.

Přijďte se s námi nadechnout síly ženství a najít vlastní cestu, jak se naladit na svoje tělo. Znovuobjevit fáze svého cyklu a naučit se je prožívat v harmonii. Načerpat inspiraci k léčení svých případných problémů a nalezení  té správné rovnováhy.

S sebou si vezměte psací potřeby pro případné poznámky do připraveného materiálu, který si následně odnesete domů.

RGB

Zajímá Tě nějaké téma ohledně zdraví nejen dětí, který na blogu není? Napiš nám, máme rády nové podněty k tvorbě článků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Štítky