Besedy od lékárnic maminek

Farmabyznys na jedné straně, zázrační léčitelé na straně druhé a mezi tím velká diskuzní fóra. Lze v dnešním světě získávat kvalitní a užitečné informace o zdraví a léčení?

My věříme, že ano. Přijď se přesvědčit na naši besedu, ze které si odneseš nejen tištěné materiály, ale především kvalitní informace, které se hodí znát.

Lékárnice maminky pro vás tvoří besedy po celé České republice. Jsou plné konkrétních tipů a rad, které máme osobně ověřené.

Naší snahou je vytvořit příjemné prostředí pro besedy. Ty pořádáme v menším počtu účastníků, aby vznikl prostor pro otevřené diskuze a my jsme tak mohly probrat témata, která vás zajímají.

Kde nás najdete? Besedy pro vás tvoříme především tam, kde je příjemně i nám s našimi dětmi. Proto nás najdete po celé republice v mateřských, rodinných centrech, klubech či kavárnách.

Chtěli byste od nás besedu na nějaké jiné téma, které jste tu nenašli? Neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na brzké setkání!
– Lékárnice maminky

Momentálně pořádané besedy

Beseda: Alergie

CO SE DOZVÍTE NA TÉTO BESEDĚ? Povíme si o nejrůznějších druzích alergie, jako je potravinová, inhalační, alergie na hmyzí bodnutí a další. Víme, proč alergie vzniká?

Přečíst »

Beseda: Zdravá žena

CO SE DOZVÍTE NA TÉTO BESEDĚ? Ponoříme se do ženské cykličnosti, kterou dnes už moc neposloucháme a mnohdy i kvůli tomu vznikají potíže, jako je bolestivá

Přečíst »