Beseda: Ekzém – Existuje cesta ke zdraví?

ekzém-pozvánka

DOČASNÉ ZRUŠENÍ BESED:

Mrzí nás to, ale v současné době jsou zrušeny všechny besedy pořádané pod projektem Lékárnice maminky do odvolání. Důvodem je zpřísňující se podmínky a riziko nákazy covid-19. O konání besed v dalším období nebo o nahrazení zrušených akcí bude rozhodnuto podle epidemiologické situace v ČR. Věříme, že se zase setkáme jakmile toto období překonáme.

CO SE DOZVÍTE NA TÉTO BESEDĚ:

Budeme si povídat o příčinách a léčení ekzému. Opět zazní možnosti uzdravení z pohledu kritického k mýtům a extrémům současné medicíny i léčitelství.

Víme, co se děje v kůži postižené atopickým ekzémem? Jak vzniká dermatitida a jak moc můžeme tento proces ovlivnit? Proč je kůže lidí s probíhajícím ekzémem tak odlišná? Je ekzém alergie?

Jak zvládat péči o ekzematickou kůži? Co má smysl, co se osvědčilo a kudy naopak cesta nevede? Existují přírodní možnosti léčby? Může nám pomoci metoda non-toxic nebo dieta? Jsou syntetické kortikoidy pro kůži škodlivé?

Budeme společně hledat způsoby léčení ekzému, které jsou šetrné, účinné a respektující individualitu každého.

A odpovíme si i na otázku, která trápí nejednu maminku atopických dětí: Existuje cesta k úplnému uzdravení?

S sebou si vezměte psací potřeby pro případné poznámky do připraveného materiálu, který si následně odnesete domů.

RGB

Zajímá Tě nějaké téma ohledně zdraví nejen dětí, který na blogu není? Napiš nám, máme rády nové podněty k tvorbě článků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Štítky