Beseda: Nachlazení – nutné zlo?

pozvánka-nová-obrázek-jpg-menší

CO SE DOZVÍTE NA TÉTO BESEDĚ?

Pojďme si spolu povídat o nemocech z nachlazení, které nás všechny potrápí nejednou do roka. Je to nutné zlo, které musíme občas přetrpět, nebo se jim dá účinně předcházet? Jak?

Jak a proč v těle vzniká rýma a kašel, kde se bere horečka? Jak správně rozlišit alergickou rýmu od infekční? Jaké jsou zásadní rozdíly mezi nosními kapkami a spreji? Odsávat, smrkat nebo nechat být? Jak předejít nasazení antibiotik?

Poznáte vlhký kašel od suchého? Infekční kašel od psychogenního? Jaké léky použít na každý typ kašle? Jaké léčivé byliny opravdu pomáhají?

Kdy snižovat teplotu léky, kdy zábaly a kdy vůbec nezasahovat? Za jakých podmínek se můžeme léčit doma a kdy je třeba jít k lékaři?

Kdy a jak skutečně posílit přirozenou obranyschopnost?

Pokud hledáte odpovědi na tyto otázky, sledujte nás, na podzim a celou zimu poběží besedy s tímto tématem. Společně probereme tato i další témata, která vás budou zajímat.

ÚČASTNICE BESED O NÁS NAPSALY

Dozvěděly jste se něco nového?

“Tipy na léky a postupy, které pomáhají. Líbilo se mi, že to plynulo z vlastních zkušeností.”

“Nové bylo pro mě info o užívání léků, kdy a jak používat. Z mého pohledu bylo vše super. Jsem nadšená a mile překvapená. Už vím, do jaké lékárny budu chodit.”

“Doplnila jsem si informace o možnostech tlumení horečky. Informace byly velice srozumitelné.”

 

RGB

Zajímá Tě nějaké téma ohledně zdraví nejen dětí, který na blogu není? Napiš nám, máme rády nové podněty k tvorbě článků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Štítky