Homeopatika

Poradna kojenci a batolata Homeopatika

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Mgr. Aleš Krebs, PhD. a poslední změna proběhla před 1 rokem, 1 měsícem.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #852

  Dobrý den,
  chtěla bych poprosit o radu. Moje 8 měsíční dcera měla několik měsíců neustále osypán zadeček. Nic nepomáhalo až jsem se dočetla o Homeopatiku Croton tiglium. Musím říct, že během 3 dnů bylo po vyrážce ani se mi tomu nechce stále věřit. 🙂 Jen jsem se zapomněla zeptat jak dlouho je třeba používat. Máme dobrat balení nebo je určitý počet dnů? Dcera je dnes bere 4 den a zbývá tam tak 1/3 lahvičky. Předem moc děkuji za odpověd. Andrea Janatová

  #853

  Dobrý den,
  výhodou homeopatik je, že nemají nežádoucí účinky ani se jimi nelze předávkovat. Proto Vám doporučuji pokračovat v podávání ještě 2-3 dny po vymizení příznaků. Pokud by se příznaky po vysazení zase objevily, nebojte se homeopatikum znovu nasadit. Kdyby se situace nadále opakovala, můžete uvažovat o udržovací léčbě, při které se podává stejné homeopatikum ve vyšším ředění jednou, max. 2x denně.
  Mgr. Michaela Bažantová

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Fórum ‚kojenci a batolata‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.